Reviews from our customers

See how we take care of our customers' experience with reliability, top quality and more

Дуже сподобався цей ресторан! Атмосфера затишна та приємна, персонал уважний і привітний. Страви були свіжими, смачними та красиво поданими. Особливо вразила якість інгредієнтів і швидкість обслуговування. Видно, що команда дбає про комфорт гостей і підтримує високий рівень сервісу. Обов’язково завітаю ще раз і рекомендуватиму цей заклад друзям та знайомим. Дякую за чудовий вечір! ~ Vadim E
Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Jedzenie było pyszne, świeże i podane bardzo estetycznie. Obsługa była uprzejma, profesjonalna i dbała o klientów. W lokalu panowała przyjemna atmosfera, dzięki której można było spokojnie spędzić czas. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę ponownie. ~ Managare
Bardzo pozytywne doświadczenie. Dania były doskonale przygotowane, porcje duże, a czas oczekiwania krótki. Personel profesjonalny i zawsze uśmiechnięty. Jedno z lepszych miejsc, które odwiedziłem. ~ Тімур
Świetna restauracja! Jedzenie było bardzo smaczne, świeże i pięknie podane. Obsługa uprzejma i pomocna, a atmosfera w lokalu bardzo przyjemna. Zdecydowanie wrócę ponownie i polecam każdemu. ~ Тімур
Fantastyczne miejsce na obiad lub kolację. Klimatyczny wystrój, miła obsługa i przepyszne jedzenie. Wszystko było na najwyższym poziomie. Z przyjemnością odwiedzę tę restaurację ponownie. ~ Managare B
Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa i przyjemna atmosfera. Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę! Polecam! ~ Kamila
Дуже смачно!!! Приємний персонал, швидке обслуговування . Всім шанувальникам Української кухні рекомендую відвідати . ~ Инна Г
Byłyśmy z kolegą zjeść kolację ,jedzenie było pyszne i smaczne,polecam jeśli chcecie smacznie zjeść ~ Vadim P
Piękne miejsce na romantyczne chwile, jedzenie podane szybko, ciepłe i smaczne ❤️ ~ Lilianna K
Bardzo klimatyczne miejsce, polecam 🙂 super obsługa i jedziecie ~ Natalija M
Świetna restauracja dla spędzania czasu z wyśmienitym jedzeniem ~ Vladyslav R
Класний заклад, суперове обслуговування, всім раджу. ~ Simonova T
Rewelacyjna kuchnia, barman Nazar najlepszy ~ Szymon Z
Pekný základ a rychla obsluha , dobre jedlo ~ Marek B
Затишне місце, приємний персонал та смачна їжа😍😍😍 ~ Саша П
смачна кухня та гарне обслуговування, рекомендую ~ Alona K
Гарна атмосфера ~ Игорь В
bardzo dobra atmosfera ~ Макс Х
Fajny klimat ~ Jarek H
Posto carino, il cameriere Oscar è molto gentile e disponibile ~ Francesca T